ישנם סוגים שונים של קרנות לעסקים; קרנות אשר מטרתן לסייע בניהול התזרים השוטף של עסקים וחברות קטנים ובינוניים. כיום, ישנן דרכים שונות אשר יובילו אתכם להצלחה עסקית: החל מהגדלת המכירות, שדרוג התשתיות של החברה ועד פיתוח אסטרטגיה שיווקית מצליחה – מדובר באלמנטים חשובים. עם זאת, לעיתים קרובות מדי בעלי עסקים נקלעים לקשיים פיננסיים. כדי לצאת מהם בהצלחה, מומלץ לפנות אל אחת או יותר מקרנות המימון הקיימות – ולהגיש בקשה להלוואה. כדי להגיש בקשה זו כראוי, כמו גם לוודא כי העסק שלכם עומד בקריטריונים הדרושים, מומלץ ליצור קשר עם פרץ פיננסים. משרד זה מחזיק במוניטין גבוה בתחום הייעוץ והליווי הכלכלי.

סוגים שונים של קרנות לעסקים

סוגים שונים של קרנות לעסקים

יציאה לדרך עסקית עצמאית היא החלטה אמיצה ביותר. וזאת, משום שכל ההחלטות נופלות על בעל העסק. החל מגיבוש החזון העסקי, תכנית פעולה ארוכת טווח ועוד, הקמת עסק חדש וניהול הוא לא עניין של  מה בכך. במקביל, המדינה מכירה במורכבות ניהול חברה או עסק ואף יזמה את הקמתן של מגוון קרנות לעסקים; סוגי הלוואות במסלולי הקמה, הון-חוזר והשקעות שמטרתן לסייע לעסקים לחזור לדרך המלך – ולנהל את תזרים המזומנים כראוי.

בעלי עסק קטן או בינוני ונקלעתם לקשיים כלכליים? מעוניינים לפנות לקרנות לשם קבלת הלוואה? קיימות, כיום, הלוואות שונות כדוגמת הלוואה בערבות המדינה. כאשר אנו מדברים על ערבות המדינה הכוונה היא להשתתפותה של המדינה, לצד העסק, במתן בטחונות לבנק המעניק את ההלוואה.

לצד הלוואה של קרן בערבות המדינה, קיימות קרנות סיוע נוספות, כדוגמת קרן חברתית BTB לעסקים, הקרן ללא ריבית, קרן פועלים לעסקים ועוד. כדי לדעת איזה מסלול הלוואה מתאים לעסק שלכם, רצוי לפנות אל יועצים פיננסיים מנוסים.

לתת מענה מקיף לבעלי עסקים

מקימים עסק חדש וזקוקים לסיוע כספי? בבעלותכם עסק קטן וברצונכם לקבל הלוואה לצורך מימון התפעול השוטף? כך או כך, כדי שתזרים המזומנים יאפשר לכם לנהל את עסקיכם כראוי, יש לפנות אל פרץ פיננסים. צוות עובדי המשרד ישמחו להשיב על כל שאלה ופניה.