מתן הלוואות לחברות יעניקו להן נקודת פתיחה מרשימה; מרווח נשימה אשר יסייע להן לתפעל את העסקים השוטפים על הצד הטוב ביותר. בעלי עסקים ומנהלים שואפים לבסס את עצמם ואת החזון שלהם באופן המיטבי. חזון זה יתגשם כאשר המצב הפיננסי של החברה יהיה יציב. זקוקים למקור מימון לצורך פתיחת חברה? אם ברשותם עוסק פטור, עוסק מורשה, שותפות או חברה בע"מ הזקוקה לסיוע כלכלי, אתם מוזמנים לפנות אל פרץ פיננסים. משרד זה, אשר הוקם ב-2010 על ידי ערן פרץ, מחויב לעזור ללקוחותיו – בהתאם לצורכיהם ולדרישות השוק.

הלוואות לחברות - לדון עם יועצים פיננסיים

הלוואות לחברות: לדון עם יועצים פיננסיים

מדי יום ביומו, אנו צופים בחדשות וקוראים את העיתונים – כאשר העדכונים השוטפים על הצלחתן של חברות ענק מרשימה אותנו. הצלחה זו מעודדת אותנו לפעול בהתאם – ולצאת לדרך חדשה ועצמאית. עם זאת, פתיחתה של חברה חדשה וניהולה השוטף דורש הרבה מעבר למומחיות בתחום השיווק. למעשה, כדי להפוך את החברה בבעלותכם למצליחה ולהגדיל את הכנסותיה, חשוב להגיש בקשה לקבלת הלוואה.

מתעניינים בכל הנוגע אל הלוואות לחברות? בשלב זה, חשוב ביותר לפנות אל יועצים המתמחים בתחום הפיננסי. לאורכו של שיתוף פעולה זה, יהיה עליכם להגדיר מספר נקודות:

  • השלב הראשון בטיפול המצב הפיננסי של החברה כולל את האבחון העסקי שלה. אבחון ההתנהלות הפיננסית יצביע על הקשיים של החברה להגיע לכדי יציבות.
  • בהתאם לתמונת המצב, כך ניתן יהיה לבנות תכנית עסקית; תכנית הכוללת את יכולתה של החברה להחזיר את ההלוואה, ניתוח הענף ותחזית פיננסית מבוססת תזרים מזומנים. כמו כן, תכנית זו תציג את מטרות ההלוואה וכיצד היא תסייע לפעילות השוטפת של החברה.

בהתאם להיבטים אלו, ניתן יהיה להגיש את הבקשה להלוואה – מתוך ציפייה כי התשובה תהיה חיובית.

לפעול מתוך ערכי מצוינות

מעוניינים לקבל הלוואה לחברה בבעלותכם? החל מביצוע בדיקה מקדימה ועד ניהול המשא ומתן עם הבנקים או הגורמים הרלוונטיים, פרץ פיננסים יסייעו לכם על הצד הטוב ביותר. מוזמנים ליצור קשר.